Pizza Chefie - rozvoz zdarma

Pizza Chefie - rozvoz zdarma

O nás

Pizza Chefie je síť pizzerií se službou rozvozu pizzy, těstovinových jídel, salátů, dezertů, zmrzlin a nápojů až k vám domů. Je pro nás srdcovou záležitostí udržet a neustále zvyšovat úroveň této služby. Přinášíme nový pohled a kvalitu, opírající se o skvělý, spolehlivý tým lidí a profesionální systém logistiky. Chceme být lídrem v kvalitě nabízených služeb a garantovat Vám dovezení objednávky do 60 minut.

Naším cílem je nabídnout jedinečné produkty s vysokou přidanou hodnotou, které vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům. Věříme, že naše vyvážená kompozice kvalitních surovin, snoubící se s tradicí řemeslné dokonalosti Vám přinesou vrcholný chuťový požitek.

Naše dezerty a zmrzliny si svou výjimečnou kvalitou podmanily srdce milovníků ve více jak 70 zemích celého světa. Rádi bychom Vám proto tyto jemné chutě nabídli.

Možnost platby

U nás jako všude jinde je samozřejmostí platit hotovostí a stravenkami při převzetí objednávky. Naší hlavní myšlenkou je překročit očekávání našich zákazníků, a proto jsme si pro Vás připravili možnost online platby kartou v okamžiku objednání.

Stravenky

Bonusový program

Spustili jmse pro Vás nový věrnostní program Chefieků. Objednejte telefonicky nebo online na našem webu www.pizzachfie.cz a získávejte slevové kódy na Vaše objednávky.

Za každých 10 bodů - Chefieků získáváte 100 Kč slevu

  • pizza 35 cm = 1 Chefiek
  • pizza 40 cm = 1 Chefiek
  • pizza 50 cm = 2 Chefieci
  • těstoviny = 1 Chefiek
  • čína = 1 Chefiek
  • saláty = 1 Chefiek
  • dezerty, nápoje a pizzy 30 cm jsou bez Chefieků

Registrujte se a sbírejte své Chefiky na svůj účet bez dalších starostí. Věrnostní body jsou vytištěné na účtenkách, ale posíláme je také do emailu.

Máte již 10 Chefieků a chcete uplatnit slevu? Objednejte si online přes web, zadejte 10 Chefiků a sleva se Vám automaticky odečte.

Rozvoz

Vaši objednávku vám zdarma přivezeme zpravidla do 60 minut od objednání v našich rozvozových zónách v Liberci, Mladé Boleslavi, Pardubicích a Plzni.